Internet in Oosterbeek

In Oosterbeek ligt bij 90% van de 6.151 adressen een glasvezelaansluiting, vergelijkbaar met de 91% in buurplaats Renkum. Op deze pagina vind je alle feiten over de aanleg van glasvezel in Oosterbeek. Wil je weten welke aanbieders internet, tv en bellen, ook als alles‑in‑1 pakket, op jouw adres leveren? Gebruik dan de adrescheck.

Glasvezel per wijk en buurt in Oosterbeek volgens de ACM, met CBS-wijkcijfers

Wat kan er op jouw adres in Oosterbeek?

Postcode en huisnummer zijn genoeg. Je ziet direct wat er op jouw adres kan.

Internet

Internet zit er altijd bij. Vink aan wat je erbij wilt.

90%van de adressen heeft een glasvezelaansluiting liggen (ACM)
1%van de adressen heeft twee glasvezelnetten
2netbeheerders, de grootste is KPN
158/360plek op onze ranglijst voor aangelegde glasvezel

Glasvezel in Oosterbeek

In Oosterbeek is bij 90% van de adressen een glasvezelaansluiting aangelegd. Bij 1% van de adressen in Oosterbeek liggen zelfs twee verschillende glasvezelnetten. KPN heeft bij 89% van de adressen een glasvezelnet aangelegd. DELTA Fiber heeft bij 2% van de adressen een glasvezelnet aangelegd. Het is goed om te weten dat een aangelegd net iets anders is dan de aanbieders die daarover diensten leveren. In de gemeente Renkum, waar Oosterbeek onderdeel van is, zijn in totaal 15.510 glasvezelaansluitingen aangelegd op 16.798 adressen. Daarvan is volgens de ACM 40 tot 50% van de aansluitingen in gebruik. Welke aanbieders op jouw adres internet, tv en bellen kunnen leveren, zie je via de adrescheck.

Wie heeft het glasvezelnet in Oosterbeek aangelegd?

KPN89%
DELTA Fiber2%

Aandeel van de adressen waar de netbeheerder een glasvezelaansluiting heeft liggen. Op adressen met twee netten tellen beide mee.

De hele gemeente Renkum

  • 15.510 glasvezelaansluitingen aangelegd
  • 16.798 adressen in de gemeente
  • 40 tot 50% van de aansluitingen is in gebruik

ACM Telecommonitor, glasvezelkaart (2026, tweede kwartaal).

90%glasvezel
glasvezel aangelegd 90%nog niet 10%

Welke aanbieders op jouw adres in Oosterbeek leveren en wat het kost, zie je met de adrescheck.

Vergelijk alle pakketten op jouw adres

Kaart: glasvezel per wijk in Oosterbeek

Oosterbeek WestOosterbeek ZuidoostOosterbeek Noordoost
Wijs een wijk aanJe ziet dan de ACM- en CBS-cijfers voor die wijk.

Wijkgrenzen: CBS Wijken en Buurten 2024 (PDOK). Glasvezel aangelegd en twee glasvezelnetten: ACM Telecommonitor (per postcode, 2026, tweede kwartaal), aandeel van alle adressen in de wijk. Gearceerde wijken: geen gegevens.

Glasvezel per wijk in Oosterbeek

De aanleg van glasvezel in Oosterbeek verschilt per wijk. De wijk Oosterbeek Zuidoost, met 2.854 adressen, heeft 91% aangelegd glasvezel, en daar liggen bij 2% van de adressen twee netten. Oosterbeek West, de kleinste wijk met 477 adressen, heeft 89% aangelegd glasvezel en daar liggen bij 5% van de adressen twee netten. Wijk Oosterbeek Noordoost, met 2.988 adressen, heeft 84% aangelegd glasvezel. Binnen Oosterbeek Zuidoost ligt bijvoorbeeld in Bato's Wijk bij 96% glasvezel. In Oosterbeek Noordoost heeft de buurt Transvaal 97% aangelegd glasvezel, terwijl in Dreyeroord 73% is aangelegd. Oosterbeek West heeft in Bilderberg 95% glasvezel, maar in Valkenberg is dat 67%.

WijkGlasvezel aangelegdTwee nettenNetbeheerderWoningen
Oosterbeek Noordoost2.988 adressen · per buurt84%0%KPN2.48530% huur
Oosterbeek Zuidoost2.854 adressen · per buurt91%2%KPN, DELTA Fiber2.47427% huur
Oosterbeek West477 adressen · per buurt89%5%KPN, DELTA Fiber42452% huur

Glasvezel in Oosterbeek Noordoost

De wijk Oosterbeek Noordoost telt 2.988 adressen. Hier is bij 84% van de adressen glasvezel aangelegd. Er zijn buurten met een hoog percentage aangelegd glasvezel, zoals Transvaal met 97% en Talud en Beelaertslaan beide met 93%. In de buurt Dreyeroord ligt bij 73% glasvezel. De wijk heeft 2.485 woningen, waarvan 22% appartementen en 30% huurwoningen.

Glasvezel in Oosterbeek Zuidoost

In Oosterbeek Zuidoost, met 2.854 adressen, is bij 91% van de adressen glasvezel aangelegd. Hier liggen bij 2% van de adressen zelfs twee glasvezelnetten. De buurt Bato's Wijk spant de kroon met 96% aangelegd glasvezel. Ook Nieuwland en Stenenkruis hebben een hoog percentage, beide met 88%. De wijk omvat 2.474 woningen, waarvan 29% appartementen en 27% huurwoningen.

Glasvezel in Oosterbeek West

Oosterbeek West is de kleinste wijk met 477 adressen. Hier is bij 89% van de adressen glasvezel aangelegd, en bij 5% van de adressen liggen twee glasvezelnetten. De buurt Bilderberg heeft met 95% een hoog percentage aangelegd glasvezel. In Sonnenberg ligt 77% glasvezel en in Valkenberg is dat 67%. De wijk heeft 424 woningen, waarvan 66% appartementen en 52% huurwoningen.

Glasvezel aangelegd en twee netten: ACM Telecommonitor, aandeel van alle adressen in de wijk (ook bedrijven). Woningen en huur: CBS Kerncijfers wijken en buurten. Aangelegd betekent dat er een aansluiting tot aan het adres ligt; welke aanbieders erop leveren, zie je met de adrescheck.

Glasvezel per buurt in Oosterbeek

  • 13 buurten in 3 wijken
  • 6 buurten met glasvezel bij 90% of meer van de adressen
  • 1 buurten waar op de meeste adressen twee glasvezelnetten liggen
  • 0 woonbuurten waar minder dan de helft van de adressen glasvezel heeft

Waar maar een glasvezelnet ligt, is dat: KPN in 8 buurten.

Oosterbeek Noordoost 6 buurten, 84% glasvezel
BuurtGlasvezel aangelegdNetbeheerder
Beelaertslaan 228 adressen, 213 woningen93%KPN
De Dreijen 194 adressen, 46 woningen27%KPN, DELTA Fiber
Dennenkamp 671 adressen, 535 woningen83%KPN
Dreyeroord 474 adressen, 395 woningen73%KPN
Talud 831 adressen, 754 woningen93%KPN
Transvaal 590 adressen, 542 woningen97%KPN
Oosterbeek West 3 buurten, 81% glasvezel
BuurtGlasvezel aangelegdNetbeheerder
Bilderberg 152 adressen, 143 woningen95%KPN, DELTA Fiber
Sonnenberg 194 adressen, 187 woningen77%KPN, DELTA Fiber
Valkenberg 99 adressen, 75 woningen67%KPN
Oosterbeek Zuidoost 4 buurten, 91% glasvezel
BuurtGlasvezel aangelegdNetbeheerder
Bato's Wijk 1.087 adressen, 971 woningen96%KPN
Klingelbeek 60 adressen, 22 woningen100% twee nettenDELTA Fiber, KPN
Nieuwland 1.009 adressen, 875 woningen88%KPN
Stenenkruis 671 adressen, 590 woningen88%KPN, DELTA Fiber

Bron: ACM Telecommonitor, glasvezel per postcode (2026, tweede kwartaal), ingedeeld naar CBS-buurten 2024. Aangelegd betekent dat er een glasvezelaansluiting tot aan het adres ligt; dat zegt niet of je er al een abonnement op kunt nemen. Alle adressen tellen mee, ook bedrijven; woningen volgens CBS (2024). Buurten met minder dan 50 adressen staan er niet in.

Oosterbeek vergeleken met 359 andere plaatsen

Op onze ranglijst van 360 plaatsen staat Oosterbeek op plek 158 voor aangelegd glasvezel, waar het gemiddelde 86% is. Voor de aanwezigheid van twee glasvezelnetten staat Oosterbeek op plek 281, terwijl het gemiddelde 12% is. Als je kijkt naar buurplaatsen, zie je dat Arnhem 89% aangelegd glasvezel heeft en Renkum 91%. Westervoort heeft met 95% het hoogste percentage aangelegd glasvezel onder de buurplaatsen die in de feiten genoemd worden.

MaatOosterbeekGemiddeldPlek
Glasvezel aangelegd90%86%158 / 360
Twee glasvezelnetten1%12%281 / 360

Glasvezel aangelegd in de buurt

Oosterbeek90%
Arnhem (4 km)89%
Renkum (7 km)91%
Elst (7 km)89%
Huissen (9 km)92%
Westervoort (10 km)95%
Velp (10 km)86%

Ranglijst over 360 plaatsen op ons platform, gemiddelde gewogen naar het aantal adressen. Bron: ACM Telecommonitor.

Kort gezegd: internet in Oosterbeek

In Oosterbeek is bij 90% van de adressen een glasvezelaansluiting aangelegd. KPN heeft bij 89% van de adressen een glasvezelnet aangelegd en DELTA Fiber bij 2% van de adressen. De verschillen tussen de wijken zijn er wel, maar over het algemeen ligt er bij een groot deel van de adressen glasvezel.

Vragen over internet in Oosterbeek

Ligt er glasvezel in Oosterbeek?

Ja, in Oosterbeek is bij 90% van de 6.151 adressen een glasvezelaansluiting aangelegd. Ter vergelijking: in de gemeente Renkum, waar Oosterbeek deel van uitmaakt, zijn 15.510 glasvezelaansluitingen aangelegd op 16.798 adressen.

Welke netbeheerders hebben glasvezel aangelegd in Oosterbeek?

KPN heeft het grootste aandeel, met bij 89% van de adressen een glasvezelaansluiting aangelegd. DELTA Fiber heeft bij 2% van de adressen in Oosterbeek een glasvezelnet aangelegd. Bij 1% van de adressen liggen zelfs twee glasvezelnetten van verschillende netbeheerders.

Wat zijn de percentages aangelegd glasvezel per wijk in Oosterbeek?

In Oosterbeek Zuidoost is bij 91% van de 2.854 adressen glasvezel aangelegd. Oosterbeek West heeft 89% aangelegd glasvezel bij de 477 adressen, en Oosterbeek Noordoost heeft 84% aangelegd glasvezel bij de 2.988 adressen. Binnen Oosterbeek Zuidoost ligt in de buurt Bato's Wijk bij 96% glasvezel.

Liggen er in Oosterbeek twee glasvezelnetten?

Ja, bij 1% van de adressen in Oosterbeek liggen twee glasvezelnetten aangelegd. In de wijk Oosterbeek West ligt bij 5% van de adressen twee glasvezelnetten en in Oosterbeek Zuidoost bij 2% van de adressen.

Hoe weet ik welke aanbieders op mijn adres in Oosterbeek leveren?

Hoewel bij 90% van de adressen in Oosterbeek glasvezel is aangelegd, betekent dit niet automatisch dat elke aanbieder daar ook diensten levert. Welke aanbieders internet, tv en bellen, eventueel als alles‑in‑1 pakket, op jouw adres kunnen leveren, vind je gemakkelijk via de adrescheck.